Szanowni Rodzice!

Bardzo troszczymy się o Wasze dzieci jak i o Was w tym trudnym czasie. Dołożymy wszelkich starań, żeby Wam w nim towarzyszyć, wzajemnie się wspierać i szukać rozwiązań sytuacji problemowych.

Dzieci w przedszkolu uczą się świata poprzez zabawę. W najbliższych tygodniach drogą mailową będziemy wysyłać Wam materiały i proponować formy ich wykorzystania w zabawie z dzieckiem w domu.

Pamiętajmy jednak, że dziecko ma prawo być zmęczone, odmówić wykonania danego zadania. Zapytajmy wtedy: "Na co masz ochotę? Co chcesz teraz robić?"

Pozwólmy wybierać.

Dziecko świetnie rozwija się nawet wtedy, gdy buduje z klocków cały dzień.

Zachęcajcie dzieci do podejmowania aktywności edukacyjnych, bądźcie z nimi w realizowaniu działań typowo rozrywkowych. Dbajcie o sobie nawzajem, a przede wszystkim pielęgnujcie i celebrujcie ten CZAS RODZICÓW Z DZIECKIEM. Niech godzin wspólnie spędzanych z Waszą pociechą nie brakuje Wam ani teraz, ani później, gdy nasza rzeczywistość wróci do normy.

Życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości.

Czekamy na Wasz powrót do przedszkola!